Twoja sugestia

Doradca ds. nieruchomości

Lubelskie, Lublin

pp 2/2012

Ważne do: 0000-00-00

Szczegóły oferty

BIG CITY BROKER

Firma działa w Lublinie. Jest dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji, świadczącą profesjonalne usługi na rynku nieruchomości. BIG CITY BROKER tworzą doświadczeni, zaangażowani Doradcy, dla których praca jest pasją. Niezwykle istotne jest to, żeasystujemy Naszym Klientom od pierwszego spotkania, aż do chwili, w której odbierają klucze do swojej upragnionej nieruchomości.

Aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca ds. Nieruchomości

Miejsce pracy: Lublin

Cele i zadania na stanowisku pracy:

- realizacja transakcji na rynku nieruchomości,
- pozyskiwanie ofert sprzedaży lub wynajmu nieruchomości,
- diagnozowanie potrzeb klientów zainteresowanych kupnem  lub najmem i prezentacją im nieruchomości,
- zapewnienie najwyższego poziomu obsługi,
- przygotowanie, organizacja oraz obsługa administracyjna transakcji (kompletowanie dokumentacji, kontrola stanu prawnego).

Jeżeli:

- interesuje Cię tematyka nieruchomości, chętnie zdobywasz nową wiedzę i dążysz do ciągłego rozwoju oraz chcesz osiągnąć sukces w prestiżowym i opłacalnym zawodzie,
- posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta lub w sprzedaży oraz łatwo nawiązujesz kontakt bezpośredni i przez telefon,
- masz pozytywną osobowość, potrafisz dbać o dobre relacje z innymi,
- cechuje Cię zaangażowanie, entuzjazm oraz wytrwałość w dążeniu do celu, a przy tym umiesz planować i elastycznie organizować swoją pracę.

Oferujemy Ci:

- bardzo wysokie wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,
- pracę w systemie zadaniowym, ukierunkowanym na realizację celów,
- komfortowo wyposażone stanowisko pracy oraz profesjonalne narzędzia pracy, dostęp do nowoczesnego i funkcjonalnego komputerowego systemu obsługi klientów,
- pracę w zespole profesjonalistów, osób aktywnych, otwartych na współpracę i wymianę wiedzy oraz doświadczeń,
- dużą samodzielność i swobodę w planowaniu i organizacji pracy,
- pracę w oparciu o sprawdzone i skuteczne standardy działań,
- możliwość stałego rozwoju zawodowego, zdobywania, doświadczenia oraz awansu w strukturach firmy,
- szkolenia wewnętrzne oraz szkolenia zewnętrzne prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów.

CV i list motywacyjny z dopiskiem Doradca ds. nieruchomości, prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj znajdującego się na dole ogłoszenia.

Data dodania: 2012-11-19