Nasza grupa
O nas Kontakt Forum Praca Blog Zaloguj się Rejestracja PL EN
Twoja sugestia

Otrzymuj co tydzień wartościowe porady i informacje od PolishProperty.eu

Oprogramowanie profesjonalne

Oprogramowanie profesjonalne

Przedstawiamy listę profesjonalnych programów dla biur nieruchomości, które są w pełni zintegrowane z naszym serwisem i umożliwiają szybką aktualizację prezentowanych ofert nieruchomości. Zachęcamy do zapoznania się z korzyściami płynącymi z ich użytkowania.

4offer.eu

Program 4offer.eu przeznaczony dla pośredników w obrocie nieruchomościami oraz deweloperów.

Więcej o 4offer.eu

Agencja3000

Program Agencja3000 został zaprojektowany jako wygodne narzędzie wspomagające codzienne prace biurowe pośredników w obrocie nieruchomościami. Jego łatwość w obsłudze umożliwia bardzo szybkie wyszukanie ofert spełniających ściśle wymagania klienta, oszczędzając przy tym cenny czas, a niezawodność i funkcjonalność powoduje, że praca jest przyjemna i bezstresowa.

Więcej o Agencja3000

eMakler

Bez względu na wielkość praca biura nieruchomości to działalność wymagająca dynamicznego działania oraz szerokiej wiedzy od pośrednika. Aby obsługiwać procesy komunikacji, nadzorować oferty oraz bezpiecznie i wydajnie zarządzać relacjami z klientem każde biuro potrzebuje nowoczesnej technologii.

Więcej o eMakler

asariPARTNER

asariPARTNER to sprawdzone na rynku oprogramowanie, dzięki któremu praca biura nieruchomości będzie bardziej efektywna. Tylko na rynku warszawskim funkcjonuje już ponad 1000 licencji naszego oprogramowania.

Więcej o asariPARTNER

asariWEB

asariWEB to bardzo prosty w użyciu program komputerowy działający z wykorzystaniem dowolnej przeglądarki internetowej oraz sieci Internet.

Więcej o asariWEB

e Biuro

e-Biuro Nieruchomości to system komputerowy oferujący kompleksowe wsparcie informatyczne dla średniej wielkości biur nieruchomości.

Więcej o e Biuro

Galactica

Galactica Virgo to internetowy system wielu zintegrowanych funkcji, złożonych w jedną całość.

Więcej o Galactica

IMO

Program IMO jest częścią kompleksowej oferty, z której skorzystało już ponad tysiąc agentów nieruchomości.

Więcej o IMO

BrokerOffice

BrokerOffice to profesjonalny program przeznaczony dla biur nieruchomości. Jest kompleksowym rozwiązaniem informatycznym pomagającym w organizacji pracy biura.

Więcej o BrokerOffice
Dotpay

Dotacje na innowacje
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Tytuł: Optymalizacja współpracy pomiędzy POLISHPROPERTY.EU MARGOL ROMUALD a Partnerami biznesowymi w efekcie wdrożenia systemu B2B w ramach którego działać będzie aplikacja online dostępna na urządzenia mobilne. Projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka