Nasza grupa
O nas Kontakt Forum Praca Blog Zaloguj się Rejestracja PL EN
Twoja sugestia

Otrzymuj co tydzień wartościowe porady i informacje od PolishProperty.eu

Polecane oferty

280 000 PLN

Włoszczowa

64.00 m2

370 000 PLN

Kraśnik

200.00 m2

Nowocześnie o nieruchomościach


Pressroom

2012-09-24

Networking, technologia, rozwój. Lipcowa konferencja Innowacje Rynku Nieruchomości to okazja do przyjrzenia się aktualnej kondycji oraz perspektywom dla branży. O czym rozmawia współczesny rynek nieruchomości?

  

Rozmawiać będą...

 

Dynamiczny rozwój budownictwa wymaga tworzenia efektywnych form prezentowania i promowania powstających inwestycji. Rynkowi eksperci, którzy spotkają się 18 lipca we Wrocławiu, będą dyskutować o nowoczesnych sposobach komunikacji z partnerami, kontrahentami i samymi klientami. Z darmowej rejestracji korzystają więc przede wszystkim przedstawiciele deweloperów, inwestorów, biur nieruchomości czy podmiotów związanych z finansowaniem budownictwa. Wydarzenie ma jednak na celu stworzyć podstawy do zmian, które ułatwią transakcje kupna-sprzedaży mieszkań wszystkim ich uczestnikom.

 

– O networkingu, współpracy, marketingu, finansowaniu, sprzedaży oraz nowościach w aktualnych ofertach, mówić będą specjaliści, reprezentujący instytucje, stowarzyszenia i firmy, odpowiedzialne za kreowanie nowych trendów w branży - podkreśla Michał Pasterczyk z PolishProperty.eu, organizatora konferencji.

 

Wystąpią m.in.: Prezydent Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości, członek Zarządu BRE Banku Hipotecznego, członek Zarządu Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, członek Zarządu Home Stagers Network Polska, wieloletni członek Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (RICS) oraz Dyrektor Agencji Public Relations specjalizującej się w obsłudze branży nieruchomości.

 

Kurs na nowe technologie

 

Wyznacznikiem innowacyjnego charakteru tematyki, poruszanej w trakcie kolejnych wystąpień, będzie premiera najnowszej aplikacji na urządzenia mobilne, ułatwiającej dostęp do ofert, sprzedawców, pośredników i innych podmiotów związanych obrotem mieszkaniami. Korzystanie z technologii mobilnych to współczesny sposób na sprawny przepływ informacji i usług. Multimedialna prezentacja aplikacji MobileEstate.eu ma pokazać, jak tego typu narzędzia zmienią dotychczasowy rynek nieruchomości.

 

– Skoncentrowanie uwagi na możliwościach, jakie niosą ze sobą nowe technologie to efekt realnej oceny perspektyw dla funkcjonowania naszej branży w najbliższej przyszłości – dodaje Michał Pasterczyk.

 

Do 10 lipca trwa darmowa rejestracja na konferencję IRN, a samo wydarzenie odbędzie się 18 lipca w Haston City Hotel we Wrocławiu.

 

Dobry artykuł? Zostaw komentarz i podziel się ze znajomymi.

3 800 000 PLN

CHOJNA - RURKA 25ha.

385.00 m2

23 150 000 PLN

Wrocław

2000.00 m2

176 000 PLN

Katowice

41.00 m2

4 350 000 PLN

Gdynia

179.00 m2

Dotpay

Dotacje na innowacje
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Tytuł: Optymalizacja współpracy pomiędzy POLISHPROPERTY.EU MARGOL ROMUALD a Partnerami biznesowymi w efekcie wdrożenia systemu B2B w ramach którego działać będzie aplikacja online dostępna na urządzenia mobilne. Projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Koniecznie przeczytaj

Jaki będzie rynek mieszkaniowy i kredytowy w przyszłym roku?

Czerwiec był miesiącem obfitującym w istotne wydarzenia, które w perspektywie długookresowej będą miały duży wpływ na zarówno na rynek nieruchomości, jak i rynek ...

Czytaj dalej »