Nasza grupa
O nas Kontakt Forum Praca Blog Zaloguj się Rejestracja PL EN
Twoja sugestia

Otrzymuj co tydzień wartościowe porady i informacje od PolishProperty.eu

Polecane oferty

108 000 PLN

Wrocław

1801.00 m2

225 000 PLN

Szembekowo

60.00 m2

Konferencja Innowacje Rynku Nieruchomości


Pressroom

2012-09-24

Już w lipcu do Wrocławia zjadą polscy i zagraniczni przedstawiciele branży nieruchomości, aby wziąć udział w pierwszej edycji konferencji Innowacje Rynku Nieruchomości.

 

Rynek nieruchomości nie zna pojęcia wakacje. Dlatego w samym środku lata w stolicy Dolnego Śląska spotkają się inwestorzy, agenci, pośrednicy, analitycy oraz uznani specjaliści, by omówić najnowsze trendy w tym dynamicznie rozwijającym się sektorze gospodarki. Tematyka debat i wykładów panelowych koncentrować się będzie bowiem wokół aktualnych sposobów usprawniania komunikacji, finansowania, wyceny i szeroko pojętego marketingu w branży, a także perspektyw dla niej na najbliższą przyszłość. Istotnym punktem programu będzie zapoznanie uczestników z możliwościami nowoczesnych aplikacji, ułatwiających pośrednikom prezentację ofert i obsługę klientów, a samym nabywcom poszukiwanie nieruchomości.

 

- Jednym z założeń konferencji jest uświadomienie uczestnikom, że za kilka lat większość ruchu na rynku internetowych serwisów nieruchomościowych przeniesie się na urządzenia mobilne – podkreśla Michał Pasterczyk z PolishProperty.eu, organizatora konferencji – Zależy nam, by użytkownicy mieli pełną świadomość korzyści, jakie przynosi adaptowanie nowych technologii mobilnych oraz networking w branży nieruchomości.

 

Coraz powszechniej stosowane za granicą, gdzie są codziennym elementem komunikacji między poszczególnymi podmiotami, w Polsce potrzebują jeszcze odpowiednich impulsów do zaistnienia w świadomości potencjalnych użytkowników. Inicjatywa cyklu spotkań przedstawicieli branży nieruchomości pozwoli na wymianę i propagowanie wiedzy o jej potrzebach i możliwościach. Ogólnopolska konferencja „Innowacje Rynku Nieruchomości” odbędzie się 18 lipca 2012 roku w Haston City Hotel we Wrocławiu. Trwa darmowa (do 10 lipca) rejestracja uczestników na www.innowacjerynkunieruchomosci.pl.

 

Program, lista prelegentów i inne szczegółowe informacje dostępne są również na stronie internetowej wydarzenia.

 

Konferencja: Innowacje Rynku Nieruchomości

Organizator: PolishProperty.eu

Data:               18.07.2012

Miasto:           Wrocław

Miejsce:          Haston City Hotel

 

Informacje:

www.innowacjerynkunieruchomosci.pl

 

 

Dobry artykuł? Zostaw komentarz i podziel się ze znajomymi.

270 000 PLN

Krempna

127.00 m2

690 000 PLN

Powidz

210.00 m2

9 751 500 PLN

Zalesie Górne

216700.00 m2

499 000 PLN

szastarka wieś

290.00 m2

Dotpay

Dotacje na innowacje
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Tytuł: Optymalizacja współpracy pomiędzy POLISHPROPERTY.EU MARGOL ROMUALD a Partnerami biznesowymi w efekcie wdrożenia systemu B2B w ramach którego działać będzie aplikacja online dostępna na urządzenia mobilne. Projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Koniecznie przeczytaj

Jaki będzie rynek mieszkaniowy i kredytowy w przyszłym roku?

Czerwiec był miesiącem obfitującym w istotne wydarzenia, które w perspektywie długookresowej będą miały duży wpływ na zarówno na rynek nieruchomości, jak i rynek ...

Czytaj dalej »