Nasza grupa
O nas Kontakt Forum Praca Blog Zaloguj się Rejestracja PL EN
Twoja sugestia

Otrzymuj co tydzień wartościowe porady i informacje od PolishProperty.eu

Polecane oferty

298 000 PLN

Tomaszów Mazowiecki

58.00 m2

2 100 000 PLN

Szprotawa

500.00 m2

Skarbowców 115 - miejsce dla Twojego biznesu


Polska

2020-07-28

Odpowiednie otoczenie, komfortowe rozwiązania dla pracowników i bliskość kluczowych punktów – to elementy budujące sukces inwestycji komercyjnej. T Deweloper w odpowiedział na potrzeby rynku. Budowa nowoczesnego biurowca Skarbowców 115 już się zakończyła, a na południu Wrocławia powstało miejsce sprzyjające rozwojowi biznesu.

 

Południe Wrocławia wyróżnia prawdziwy potencjał biznesowy. W drugim kwartale 2019 roku T Deweloper oddał do użytku biurowiec Skarbowców 115. Nowoczesna inwestycja powstała na granicy Krzyków i Kleciny – czyli w okolicy, która od kilku lat dynamicznie się rozwija. To właśnie tę część miasta coraz chętniej wybierają młode rodziny i mieszkańcy centrum, którzy przenoszą się bliżej zieleni.  Podąża za nimi również wiele firm. Aż 1,7 tys. mkw. powierzchni biurowo-usługowej daje im szansę na rozszerzenie zasięgu działania w korzystnej lokalizacji. W inwestycji dostępne są ostatnie wolne powierzchnie.

 

Główne wyróżniki Skarbowców 115:

  • Korzystna lokalizacja – dla rozwoju biznesu
  • Biura z balkonami –  dla komfortu pracowników
  • Wysoki standard – dla jakości inwestycji
  • Nowoczesne budownictwo – dla wymagających
  • Lokale do 380 mkw. – dla większych możliwości
  • Solidny T Deweloper – dla Twojej pewności

 

Czteropiętrowy budynek zaprojektowany został przede wszystkim dla firm, które szukają wygodnej przestrzeni biurowej dla rozwoju. Sprzyja temu układ open space – dający szansę na dopasowanie miejsc pracy do charakteru działalności. Balkony stają się kolejnym wyróżnikiem projektu i są odpowiedzią na potrzeby pracowników. W związku z tym, że biurowiec spełnia najwyższe standardy, projekt uwzględnia również rozwiązania dla osób niepełnosprawnych: nowoczesna winda z dostępem z garażu podziemnego to jedno z udogodnień. Parter Skarbowców 115 stał się wymarzonym miejscem dla szeroko pojętej branży usługowej.

 

Komercjalizacją inwestycji Skarbowców 115 zajmuje się Bonum Nieruchomości. T Deweloper nawiązał wyłączną współpracę z wrocławską agencją.

 

Więcej o lokalizacji

Skarbowców 115 powstaje w bliskości do autostrady A4 i Bielan Wrocławskich. Biurowiec jednocześnie położony jest 6,5 km od Rynku. W pobliżu rusza budowa nowego węzła komunikacyjnego Aleja Piastów – Racławicka. To rozwiązanie, które ułatwi kontakty biznesowe południa i centrum miasta. W ciągu kilku lat wrocławska Klecina zmieniła się w nowoczesne osiedle, a kolejne inwestycje deweloperskie przyciągają nowych mieszkańców. Rozwój branży usługowej i biznesu to naturalna kolej rzeczy w tak dynamicznie zmieniającej się lokalizacji.

 

Więcej informacji pod numerem telefonu 504 140 500

 

Dobry artykuł? Zostaw komentarz i podziel się ze znajomymi.

62 000 PLN

Jezierzany

775.00 m2

499 000 PLN

szastarka wieś

290.00 m2

2 500 000 PLN

Bolesławiec

1214.00 m2

5 500 000 PLN

Warszawa

362.00 m2

Dotpay

Dotacje na innowacje
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Tytuł: Optymalizacja współpracy pomiędzy POLISHPROPERTY.EU MARGOL ROMUALD a Partnerami biznesowymi w efekcie wdrożenia systemu B2B w ramach którego działać będzie aplikacja online dostępna na urządzenia mobilne. Projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Koniecznie przeczytaj

Nieruchomości komercyjne – inwestycje w Polsce nabierają tempa

      Polska stała się atrakcyjnym rynkiem z możliwością dywersyfikacji ryzyka dla zagranicznych inwestorów. Napływ nowego kapitału sprawia, że to inwestycje ...

Czytaj dalej »