Nasza grupa
O nas Kontakt Forum Praca Blog Zaloguj się Rejestracja PL EN
Twoja sugestia

Otrzymuj co tydzień wartościowe porady i informacje od PolishProperty.eu

Polecane oferty

9 751 500 PLN

Zalesie Górne

216700.00 m2

176 000 PLN

Katowice

41.00 m2

Skarbowców 115 - przestrzeń dla Twojego biznesu


Polska

2019-10-15

Odpowiednie otoczenie, komfortowe rozwiązania dla pracowników i bliskość kluczowych punktów – to elementy budujące sukces inwestycji komercyjnej. T Deweloper w odpowiedział na potrzeby rynku. Budowa nowoczesnego biurowca Skarbowców 115 już się zakończyła, a na południu Wrocławia powstało miejsce sprzyjające rozwojowi biznesu.

 

Południe Wrocławia wyróżnia prawdziwy potencjał biznesowy. W drugim kwartale 2019 roku T Deweloper oddał do użytku biurowiec Skarbowców 115. Nowoczesna inwestycja powstała na granicy Krzyków i Kleciny – czyli w okolicy, która od kilku lat dynamicznie się rozwija. To właśnie tę część miasta coraz chętniej wybierają młode rodziny i mieszkańcy centrum, którzy przenoszą się bliżej zieleni.  Podąża za nimi również wiele firm. Aż 1,7 tys. mkw. powierzchni biurowo-usługowej daje im szansę na rozszerzenie zasięgu działania w korzystnej lokalizacji. W inwestycji dostępne są ostatnie wolne powierzchnie.

 

Główne wyróżniki Skarbowców 115:

  • Korzystna lokalizacja – dla rozwoju biznesu
  • Biura z balkonami –  dla komfortu pracowników
  • Wysoki standard – dla jakości inwestycji
  • Nowoczesne budownictwo – dla wymagających
  • Lokale do 380 mkw. – dla większych możliwości
  • Solidny T Deweloper – dla Twojej pewności

 

Czteropiętrowy budynek zaprojektowany został przede wszystkim dla firm, które szukają wygodnej przestrzeni biurowej dla rozwoju. Sprzyja temu układ open space – dający szansę na dopasowanie miejsc pracy do charakteru działalności. Balkony stają się kolejnym wyróżnikiem projektu i są odpowiedzią na potrzeby pracowników. W związku z tym, że biurowiec spełnia najwyższe standardy, projekt uwzględnia również rozwiązania dla osób niepełnosprawnych: nowoczesna winda z dostępem z garażu podziemnego to jedno z udogodnień. Parter Skarbowców 115 stał się wymarzonym miejscem dla szeroko pojętej branży usługowej.

 

Komercjalizacją inwestycji Skarbowców 115 zajmuje się Bonum Nieruchomości. T Deweloper nawiązał wyłączną współpracę z wrocławską agencją.

 

Więcej o lokalizacji

Skarbowców 115 powstaje w bliskości do autostrady A4 i Bielan Wrocławskich. Biurowiec jednocześnie położony jest 6,5 km od Rynku. W pobliżu rusza budowa nowego węzła komunikacyjnego Aleja Piastów – Racławicka. To rozwiązanie, które ułatwi kontakty biznesowe południa i centrum miasta. W ciągu kilku lat wrocławska Klecina zmieniła się w nowoczesne osiedle, a kolejne inwestycje deweloperskie przyciągają nowych mieszkańców. Rozwój branży usługowej i biznesu to naturalna kolej rzeczy w tak dynamicznie zmieniającej się lokalizacji.

 

Dobry artykuł? Zostaw komentarz i podziel się ze znajomymi.

790 000 PLN

Bolesławiec

350.00 m2

270 000 PLN

Krempna

127.00 m2

176 000 PLN

Katowice

41.00 m2

690 000 PLN

Powidz

210.00 m2

Dotpay

Dotacje na innowacje
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Tytuł: Optymalizacja współpracy pomiędzy POLISHPROPERTY.EU MARGOL ROMUALD a Partnerami biznesowymi w efekcie wdrożenia systemu B2B w ramach którego działać będzie aplikacja online dostępna na urządzenia mobilne. Projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Koniecznie przeczytaj

Nieruchomości komercyjne – inwestycje w Polsce nabierają tempa

      Polska stała się atrakcyjnym rynkiem z możliwością dywersyfikacji ryzyka dla zagranicznych inwestorów. Napływ nowego kapitału sprawia, że to inwestycje ...

Czytaj dalej »