Nasza grupa
O nas Kontakt Forum Praca Blog Zaloguj się Rejestracja PL EN
Twoja sugestia

Otrzymuj co tydzień wartościowe porady i informacje od PolishProperty.eu

Polecane oferty

2 790 000 PLN

Gdynia

118.00 m2

209 000 PLN

Kraków

28.00 m2

Nowy biurowiec na Skarbowców 115 we Wrocławiu


Polska

2019-07-17

T Deweloper zakończył budowę nowoczesnego budynku dla biznesu we Wrocławiu. Już wkrótce właściciele lokali otrzymają do nich klucze. Biurowiec od początku cieszył się dużym zainteresowaniem dzięki wygodnej lokalizacji na południu miasta. Ostatnia wolna powierzchnia dedykowana jest przede wszystkim usługom.

 

We Wrocławiu lokale komercyjne powstają nie tylko w centrum. Strategiczne inwestycje rozwijają się z dala od korków. Dlatego Skarbowców 115 to jednej z popularniejszych biznesowych adresów w 2018 roku. Biurowiec stał się częścią rozwijającego się od kilku lat osiedla i doskonale koresponduje z innymi budynkami. Dzięki balkonom inwestycja zyskała nowy, elegancki wygląd, odbiegając od trendów typowych przeszkolonych brył. Cztery kondygnacje i przestronny parter pozwalają na zaplanowanie biur dla każdej branży: od nowych technologii przez pracę biurową aż po szeroko pojęte usługi.

 

 

Nowy rok, nowe inwestycje

T Deweloper zaplanował zakończenie prac budowlanych na początek 2019 roku. Kolejny rok to nowy rozdział na Skarbowców 115: nowi właściciele rozpoczęli własne remonty i przygotowują się do rozpoczęcia biznesu pod dobrym adresem. – To prawda, że zainteresowanie lokalami na wrocławskich Krzykach jest wyjątkowo duże. Co ciekawe zgłaszali się do nas przede wszystkim zdecydowani klienci, szukający konkretnych rozwiązań dla swoich działalności. Oferta kierowana była od początku do biznesu, dlatego nowi właściciele lokali na Skarbowców 115 wyróżniają się dużą świadomością jako przedsiębiorcy, sprecyzowanymi oczekiwaniami i jasno określonymi celami – mówi Michał Hajdasz z biura Bonum Nieruchomości, odpowiedzialny za komercjalizajcę inwestycji.

 

Skarbowców 115 – wolna powierzchnia:

 • Przestronny parter

Idealny dla branży usługowej: 340 mkw. dopasujemy specjalnie do Twoich potrzeb.

 • Wygodny lokal na piętrze

Stworzony specjalnie z myślą o biznesie:  zaprojektuj przestrzeń biurową open space zarówno dla branży kreatywnej, jak i dla firmy technologicznej.

 

Zobacz zdjęcia inwestycji T Dewelopera

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego właśnie Skarbowców 115?

 • Korzystna lokalizacja – dla rozwoju Twojej firmy
 • Biura z balkonami –  dla komfortu pracowników
 • Wysoki standard – dla jakości inwestycji
 • Nowoczesne budownictwo – dla wymagających
 • Lokale do 380 mkw. – dla większych możliwości
 • Solidny T Deweloper – dla Twojej pewności

 

 

 

Biznes w centrum zainteresowania:

 • Przychodnie, gabinety odnowy biologicznej i salony kosmetyczne – mieszkańcy osiedli oczekują nowych rozwiązań w pobliżu miejsc zamieszkania.
 • Dobre jedzenie, zdrowe lunche i sklepy spożywcze – pracownicy rozwijających się na wrocławskich Krzykach firm korzystają z usług gastronomicznych.
 • Przedszkola i żłobki – młodzi rodzice szukają dla swoich dzieci miejsc blisko domu i miejsca pracy.

 

 

 

 

 

T Deweloper

Doświadczeni inwestorzy, wiele lat w branży nieruchomości:  T Deweloper to firma tworzona przez ekspertów rynku nieruchomości. Stawiamy na wysoką jakość i budową długofalowych relacji. Chcesz wiedzieć więcej o inwestycji?

 

Ciekawy oferty?

Zadzwoń: + 48 504 140 500

Napisz: biuro@bonum-nieruchmosci.pl

 

 

Dobry artykuł? Zostaw komentarz i podziel się ze znajomymi.

599 000 PLN

Kraków

61.63 m2

5 500 000 PLN

Warszawa

362.00 m2

4 500 000 PLN

Serednica

0.00 m2

790 000 PLN

Bolesławiec

350.00 m2

Dotpay

Dotacje na innowacje
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Tytuł: Optymalizacja współpracy pomiędzy POLISHPROPERTY.EU MARGOL ROMUALD a Partnerami biznesowymi w efekcie wdrożenia systemu B2B w ramach którego działać będzie aplikacja online dostępna na urządzenia mobilne. Projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Koniecznie przeczytaj

Nieruchomości komercyjne – inwestycje w Polsce nabierają tempa

      Polska stała się atrakcyjnym rynkiem z możliwością dywersyfikacji ryzyka dla zagranicznych inwestorów. Napływ nowego kapitału sprawia, że to inwestycje ...

Czytaj dalej »