Nasza grupa
O nas Kontakt Forum Praca Blog Zaloguj się Rejestracja PL EN
Twoja sugestia

Otrzymuj co tydzień wartościowe porady i informacje od PolishProperty.eu

Polecane oferty

1 850 000 PLN

powiat Olsztyn

567.00 m2

4 350 000 PLN

Kraków

725.30 m2

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu


Polska

2018-02-12

Serdecznie dziękujemy za udział w siódmej edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbyły się w dniach 3 i 4 lutego 2018 roku na STADIONIE WROCŁAW. Liczymy, że wszyscy uczestnicy - deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, agencje nieruchomości i doradcy kredytowi spędzili owocnie czas na targach, a poszukujący nieruchomości znaleźli właściwe i docelowe mieszkanie lub dom.

 

Pragniemy złożyć podziękowania wszystkim Wystawcom, Patronom Honorowym i Medialnym oraz Organizacjom i Stowarzyszeniom za wsparcie merytoryczne i medialne kolejnej edycji Targów. Nie zapominamy o prelegentach i doradcach, którzy pomogli w przygotowaniu merytorycznym tej właśnie edycji, i których zaangażowanie potwierdza rangę i użyteczność wydarzenia.

 

Siódma edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE zarówno pod względem liczby odwiedzających jak i firm prezentujących swoją ofertę była wielkim sukcesem. Odnotowaliśmy pokaźny wzrost liczby odwiedzających od początku naszej obecności na rynku wrocławskim. Wiosenną edycję Targów odwiedziło prawie 10 tys. zwiedzających. Kolejny raz najliczniejszą grupę zwiedzających stanowiły osoby młode, większość z nich to rodziny, które wraz z dziećmi wybrały się na Targi. Równie licznie na Targi przybyły osoby poszukujące swojego pierwszego lokum. Nie brakowało osób, które chciały sprzedać działkę czy dom i kupić mieszkanie od dewelopera. Wiele osób podejmowało decyzję zakupową, korzystając z atrakcyjnych ofert przygotowanych przez Wystawców specjalnie na tę edycję Targów.

 

Swoją ofertę przedstawiło blisko stu Wystawców: w tym znane firmy lokalne (m.in.: Blockpol, PCG, Archicom, DOM Developer, WPBM Mój Dom, Arkop Deweloper, Temar Deweloper, Rafin Developer, Triada Dom, Inkom, Salwirak) oraz przedstawiciele ogólnopolskich firm deweloperskich (Vantage Development, Atal, Jakon, Fadesa Polnord Polska, Ronson, Bouygues Immobilier). Nie zabrakło ofert kredytów mieszkaniowych prezentowanych przez pośredników (m.in. Expander, Notus, Doradza.pl, PLCG Kredyty Hipoteczne). Liczną reprezentację miały agencje pośrednictwa nieruchomości (Panorama Nieruchomości, SN Bracia Juszczak, DOSPON i inni) oraz firmy świadczące usługi z dziedziny aranżacji wnętrz (m.in.: Zdrowe Wnętrza Anna Szloser, redakcja miesięcznika Moje Mieszkanie).

 

Ekspozycję wystawców dopełnił bogaty program edukacyjny, goście mogli korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji m.in. z dziedziny: podatków, finansów czy aranżacji wnętrz i ogrodów.

Tradycyjnie dużą popularnością cieszyły się wykłady, w trakcie których poruszano problematykę związaną z finansowaniem nieruchomości, a w szczególności te traktujące o kredycie hipotecznym i procedurach jego pozyskania. Dużym zainteresowaniem wzbudziły wykłady poświęcone tematyce odbiorów mieszkań od dewelopera prowadzone przez firmę BUDMAR oraz wykłady poświęcone nowoczesnemu urządzaniu wnętrz prowadzone przez redaktorów i blogerów piszących na łamach miesięcznika Moje Mieszkanie oraz z firmy Zdrowe Wnętrza. W sobotę Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zorganizowało panel, w czasie którego omówiono kwestie: jak bezpiecznie kupić mieszkanie na rynku wtórnym, jak zabezpieczyć własne interesy -prawidłowa umowa kupna z deweloperem, gwarancję bezpieczeństwa dla najemcy i właściciela czy obciążenia nieruchomości versus bezpieczeństwo transakcji, czyli umowę najmu okazjonalnego. Na zakończenie zaproszeni goście dyskutowali o szansach i zagrożeniach rynku wtórnego.  

 

Już teraz zachęcamy do zaplanowania udziału w kolejnych wydarzeniach targowych MURATOR EXPO we Wrocławiu:

1-2 września 2018 roku – Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – SATDION WROCŁAW 

 

Dobry artykuł? Zostaw komentarz i podziel się ze znajomymi.

370 000 PLN

Kraśnik

200.00 m2

2 790 000 PLN

Gdynia

118.00 m2

2 000 000 PLN

Parowa

550.00 m2

23 150 000 PLN

Wrocław

2000.00 m2

Dotpay

Dotacje na innowacje
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Tytuł: Optymalizacja współpracy pomiędzy POLISHPROPERTY.EU MARGOL ROMUALD a Partnerami biznesowymi w efekcie wdrożenia systemu B2B w ramach którego działać będzie aplikacja online dostępna na urządzenia mobilne. Projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Koniecznie przeczytaj

Nowy biurowiec we Wrocławiu. Zobacz Skarbowców 115

T Deweloper kończy budowę nowoczesnego budynku dla biznesu we Wrocławiu. Już w nowym roku właściciele lokali otrzymają do nich klucze. Biurowiec od początku cieszył się dużym ...

Czytaj dalej »