Nasza grupa
O nas Kontakt Forum Praca Blog Zaloguj się Rejestracja PL EN
Twoja sugestia

Otrzymuj co tydzień wartościowe porady i informacje od PolishProperty.eu

Polecane oferty

329 000 PLN

Kraków

44.00 m2

3 800 000 PLN

Szczecin - Chojna - Rurka

250000.00 m2

Nowy biurowiec we Wrocławiu pnie się do góry


Polska

2018-02-05

T Deweloper postawił na nowoczesne budownictwo w atrakcyjnej lokalizacji. Skarbowców 115 to adres, pod którym jeszcze w tym roku rozwinie się nowe środowisko biznesowe. Komercjalizacja inwestycji przebiega zgodnie z planem ekspertów Bonum Nieruchomości. Zainteresowanie przewyższa liczbę dostępnych lokali biurowych przeznaczonych na sprzedaż.

 

Już wiadomo, że w nowym budynku na wrocławskich Krzykach swoje miejsce znalazły specjalistyczne usługi. Całe piętro wykupiła firma z sektora nowych technologii, obszerny lokal zajmie również kancelaria prawna. Od początku oferta lokali kierowana była do przedsiębiorców, szukających lokalizacji sprzyjającej budowie długofalowych relacji biznesowych. Agencje marketingowe, firmy działające w branżach: finansowej, ubezpieczeniowej i zdrowotnej wykazują duże zainteresowanie lokalami na Skarbowców 115.

 

Do dyspozycji klientów pozostała jeszcze ekskluzywna przestrzeń na parterze. Lokale z witrynami dedykowane są przede wszystkim firmom, które zamierzają rozszerzyć działalność w stolicy Dolnego Śląska. W związku z błyskawicznie rozwijającą się infrastrukturą na Krzykach, rośnie zapotrzebowanie na rożnego rodzaju usługi, z których na co dzień mogliby korzystać mieszkańcy rozległego osiedla. Jako że w tej części miasta powstają nowe miejsca pracy, ważnym staje się także stworzenie udogodnień dedykowanych właśnie pracownikom.

 

Data oddania budynku do użytku nie zmieniła się: w sierpniu 2018 r. biurowiec będzie gotowy. Dzięki budowie drogi dojazd na miejsce będzie jeszcze łatwiejszy. Na pierwszym i trzecim piętrze są jeszcze dostępne ostatnie lokale. Ceny zaczynają się już od 6500 zł. Pierwsi najemcy mieli możliwość dopasowania projektu do swoich potrzeb, łącznie z personalizacją wind. Co ważne: do dyspozycji kupujących są również miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

 

Oferty wolnych lokali przedstawią agenci Bonum Nieruchomości. Zapytaj już dziś o propozycję dobraną do Twoich potrzeb.

 

Dobry artykuł? Zostaw komentarz i podziel się ze znajomymi.

298 000 PLN

Tomaszów Mazowiecki

58.00 m2

690 000 PLN

Powidz

210.00 m2

370 000 PLN

Reszel

3100.00 m2

280 000 PLN

Włoszczowa

64.00 m2

Dotpay

Dotacje na innowacje
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Tytuł: Optymalizacja współpracy pomiędzy POLISHPROPERTY.EU MARGOL ROMUALD a Partnerami biznesowymi w efekcie wdrożenia systemu B2B w ramach którego działać będzie aplikacja online dostępna na urządzenia mobilne. Projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Koniecznie przeczytaj

Mieszkania dla obcokrajowców – jak wyglądają dodatki i dofinansowania?

Mieszkania socjalne, dodatki mieszkaniowe i inne formy wsparcia dla szukających własnych czterech kątów, to w Polsce raczej rzadkość. Okazuje się, że kolejka po tę pomoc ...

Czytaj dalej »