Nasza grupa
O nas Kontakt Forum Praca Blog Zaloguj się Rejestracja PL EN
Twoja sugestia

Otrzymuj co tydzień wartościowe porady i informacje od PolishProperty.eu

Polecane oferty

280 000 PLN

Włoszczowa

64.00 m2

2 000 000 PLN

Parowa

550.00 m2

Nowy biurowiec we Wrocławiu pnie się do góry


Polska

2018-02-05

T Deweloper postawił na nowoczesne budownictwo w atrakcyjnej lokalizacji. Skarbowców 115 to adres, pod którym jeszcze w tym roku rozwinie się nowe środowisko biznesowe. Komercjalizacja inwestycji przebiega zgodnie z planem ekspertów Bonum Nieruchomości. Zainteresowanie przewyższa liczbę dostępnych lokali biurowych przeznaczonych na sprzedaż.

 

Już wiadomo, że w nowym budynku na wrocławskich Krzykach swoje miejsce znalazły specjalistyczne usługi. Całe piętro wykupiła firma z sektora nowych technologii, obszerny lokal zajmie również kancelaria prawna. Od początku oferta lokali kierowana była do przedsiębiorców, szukających lokalizacji sprzyjającej budowie długofalowych relacji biznesowych. Agencje marketingowe, firmy działające w branżach: finansowej, ubezpieczeniowej i zdrowotnej wykazują duże zainteresowanie lokalami na Skarbowców 115.

 

Do dyspozycji klientów pozostała jeszcze ekskluzywna przestrzeń na parterze. Lokale z witrynami dedykowane są przede wszystkim firmom, które zamierzają rozszerzyć działalność w stolicy Dolnego Śląska. W związku z błyskawicznie rozwijającą się infrastrukturą na Krzykach, rośnie zapotrzebowanie na rożnego rodzaju usługi, z których na co dzień mogliby korzystać mieszkańcy rozległego osiedla. Jako że w tej części miasta powstają nowe miejsca pracy, ważnym staje się także stworzenie udogodnień dedykowanych właśnie pracownikom.

 

Data oddania budynku do użytku nie zmieniła się: w sierpniu 2018 r. biurowiec będzie gotowy. Dzięki budowie drogi dojazd na miejsce będzie jeszcze łatwiejszy. Na pierwszym i trzecim piętrze są jeszcze dostępne ostatnie lokale. Ceny zaczynają się już od 6500 zł. Pierwsi najemcy mieli możliwość dopasowania projektu do swoich potrzeb, łącznie z personalizacją wind. Co ważne: do dyspozycji kupujących są również miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

 

Oferty wolnych lokali przedstawią agenci Bonum Nieruchomości. Zapytaj już dziś o propozycję dobraną do Twoich potrzeb.

 

Dobry artykuł? Zostaw komentarz i podziel się ze znajomymi.

599 000 PLN

Kraków

61.63 m2

2 000 000 PLN

Parowa

550.00 m2

1 850 000 PLN

powiat Olsztyn

567.00 m2

209 000 PLN

Kraków

28.00 m2

Dotpay

Dotacje na innowacje
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Tytuł: Optymalizacja współpracy pomiędzy POLISHPROPERTY.EU MARGOL ROMUALD a Partnerami biznesowymi w efekcie wdrożenia systemu B2B w ramach którego działać będzie aplikacja online dostępna na urządzenia mobilne. Projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Koniecznie przeczytaj

Przekształcenie użytkowania wieczystego – najważniejsze informacje

 Wyczekiwana ustawa dotycząca uwłaszczenia gruntów w końcu wejdzie w życie. W sierpniu 2018 r. Andrzej Duda złożył podpis pod dawno przygotowanym projektem zmian. ...

Czytaj dalej »