Nasza grupa
O nas Kontakt Forum Praca Blog Zaloguj się Rejestracja PL EN
Twoja sugestia

Otrzymuj co tydzień wartościowe porady i informacje od PolishProperty.eu

Polecane oferty

1 990 000 PLN

powiat olsztyński

812.00 m2

2 790 000 PLN

Gdynia

118.00 m2

Firma IT kupiła całe piętro biurowca na południu Wrocławia


Polska

2017-07-25

Nowoczesna przestrzeń biurowa sprzyja rozwojowi biznesu. To już pewne: całą kondygnację budynku Skarbowców 115 zajmie firma z branży nowych technologii. Bonum Nieruchomości odpowiada za komercjalizację biurowca, który powstaje na południu Wrocławia – T Deweloper nawiązał wyłączną współpracę z agencją. Inwestycja będzie gotowa już w drugiej połowie 2018 roku.

 

Nowoczesny biurowiec przystosowany do potrzeb biznesu powstaje na południu Wrocławia. Skarbowców 115 to cztery piętra przestrzeni biurowej w układzie open space. Takie rozwiązanie pozwala na zaprojektowanie wnętrza odpowiedniego do charakteru działalności. Jedna kondygnacja już została sprzedana w ramach współpracy z Bonum Nieruchomości. Drugie piętro budynku w całości zajmie dynamicznie rozwijająca się firma z branży IT. – Na decyzję nowego właściciela lokali biurowych w budynku Skarbowców 115 wpłynęło kilka czynników. Lokalizacja, która otwiera nowe możliwości biznesowe oraz dopasowanie wnętrza do potrzeb pracowników to jedne z nich. Kupujący mógł wybrać dogodne miejsca parkingowe i personalizowaną windę dedykowaną tylko jego firmie. Inwestor zapewnił również dogodny system płatności 10/90 – wyjaśnia Romuald Margol prezes spółki T Deweloper.

Skarbowców 115 zostanie oddany do użytku w sierpniu 2018 roku. Biurowiec jest zlokalizowany na wrocławskiej Klecinie w otoczeniu nowoczesnych budynków mieszkalnych oraz usługowych. W ofercie T Dewelopera pozostają lokale, które sprawdzą się jako wygodna przestrzeń dla rozwoju biznesu. Wyróżnikiem inwestycji są balkony – to one pozwalają na stworzenie przyjaznego miejsca pracy. Parter został zarezerwowany na lokale usługowe. T Deweloper działa elastycznie i dopasowuje projekt do wymagań klientów, dzięki czemu mają oni realny wpływ na tworzenie udogodnień w swoich lokalach i biurach.

Zapytaj o ofertę Bonum Nieruchomości.

 

Dobry artykuł? Zostaw komentarz i podziel się ze znajomymi.

599 000 PLN

Kraków

61.63 m2

3 800 000 PLN

CHOJNA - RURKA 25ha.

385.00 m2

4 350 000 PLN

Kraków

725.30 m2

370 000 PLN

Kraśnik

200.00 m2

Dotpay

Dotacje na innowacje
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Tytuł: Optymalizacja współpracy pomiędzy POLISHPROPERTY.EU MARGOL ROMUALD a Partnerami biznesowymi w efekcie wdrożenia systemu B2B w ramach którego działać będzie aplikacja online dostępna na urządzenia mobilne. Projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Koniecznie przeczytaj

Przekształcenie użytkowania wieczystego – najważniejsze informacje

 Wyczekiwana ustawa dotycząca uwłaszczenia gruntów w końcu wejdzie w życie. W sierpniu 2018 r. Andrzej Duda złożył podpis pod dawno przygotowanym projektem zmian. ...

Czytaj dalej »