Nasza grupa
O nas Kontakt Forum Praca Blog Zaloguj się Rejestracja PL EN
Twoja sugestia

Otrzymuj co tydzień wartościowe porady i informacje od PolishProperty.eu

Polecane oferty

89 000 PLN

Kraśnik

36.00 m2

23 150 000 PLN

Wrocław

2000.00 m2

Firma IT kupiła całe piętro biurowca na południu Wrocławia


Polska

2017-07-25

Nowoczesna przestrzeń biurowa sprzyja rozwojowi biznesu. To już pewne: całą kondygnację budynku Skarbowców 115 zajmie firma z branży nowych technologii. Bonum Nieruchomości odpowiada za komercjalizację biurowca, który powstaje na południu Wrocławia – T Deweloper nawiązał wyłączną współpracę z agencją. Inwestycja będzie gotowa już w drugiej połowie 2018 roku.

 

Nowoczesny biurowiec przystosowany do potrzeb biznesu powstaje na południu Wrocławia. Skarbowców 115 to cztery piętra przestrzeni biurowej w układzie open space. Takie rozwiązanie pozwala na zaprojektowanie wnętrza odpowiedniego do charakteru działalności. Jedna kondygnacja już została sprzedana w ramach współpracy z Bonum Nieruchomości. Drugie piętro budynku w całości zajmie dynamicznie rozwijająca się firma z branży IT. – Na decyzję nowego właściciela lokali biurowych w budynku Skarbowców 115 wpłynęło kilka czynników. Lokalizacja, która otwiera nowe możliwości biznesowe oraz dopasowanie wnętrza do potrzeb pracowników to jedne z nich. Kupujący mógł wybrać dogodne miejsca parkingowe i personalizowaną windę dedykowaną tylko jego firmie. Inwestor zapewnił również dogodny system płatności 10/90 – wyjaśnia Romuald Margol prezes spółki T Deweloper.

Skarbowców 115 zostanie oddany do użytku w sierpniu 2018 roku. Biurowiec jest zlokalizowany na wrocławskiej Klecinie w otoczeniu nowoczesnych budynków mieszkalnych oraz usługowych. W ofercie T Dewelopera pozostają lokale, które sprawdzą się jako wygodna przestrzeń dla rozwoju biznesu. Wyróżnikiem inwestycji są balkony – to one pozwalają na stworzenie przyjaznego miejsca pracy. Parter został zarezerwowany na lokale usługowe. T Deweloper działa elastycznie i dopasowuje projekt do wymagań klientów, dzięki czemu mają oni realny wpływ na tworzenie udogodnień w swoich lokalach i biurach.

Zapytaj o ofertę Bonum Nieruchomości.

 

Dobry artykuł? Zostaw komentarz i podziel się ze znajomymi.

209 000 PLN

Kraków

28.00 m2

340 000 PLN

Kraków

27.00 m2

10 000 PLN

Gdańsk

300.00 m2

185 000 PLN

Warszawa

67.66 m2

Dotpay

Dotacje na innowacje
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Tytuł: Optymalizacja współpracy pomiędzy POLISHPROPERTY.EU MARGOL ROMUALD a Partnerami biznesowymi w efekcie wdrożenia systemu B2B w ramach którego działać będzie aplikacja online dostępna na urządzenia mobilne. Projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Koniecznie przeczytaj

Lokale usługowe dają większy zysk z najmu niż mieszkania

W nowych osiedlach oferowanych jest coraz więcej lokali usługowych. Nie brakuje na nie chętnych, bo przynoszą większy dochód z najmu, niż mieszkania     Brak ...

Czytaj dalej »