Nasza grupa
O nas Kontakt Forum Praca Blog Zaloguj się Rejestracja PL EN
Twoja sugestia

Otrzymuj co tydzień wartościowe porady i informacje od PolishProperty.eu

Polecane oferty

7 900 000 PLN

Wrocław

719.00 m2

3 800 000 PLN

CHOJNA - RURKA 25ha.

385.00 m2

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE już za nami


Polska

2016-09-22

Szanowni Państwo, 

serdecznie dziękujemy za udział w gdyńskiej edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbyły się w dniach 3-4 września 2016 roku w GDYNIA ARENA w Gdyni. Dziękujemy wszystkim Wystawcom, Patronom Honorowym i Medialnym oraz Organizacjom i Stowarzyszeniom za wsparcie merytoryczne i medialne kolejnej edycji Targów. Specjalne podziękowania składamy Partnerom Targów : firmie Domy Hybrydowe i IKEA . Nie zapominamy o prelegentach i doradcach, którzy pomogli w przygotowaniu tej edycji, i których zaangażowanie potwierdza rangę i użyteczność wydarzenia.

 

Liczymy, że wszyscy uczestnicy rynku – deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, agencje nieruchomości, banki i doradcy kredytowi spędzili owocnie czas na targach a poszukujący mieszkania czy domu znaleźli właściwe i docelowe mieszkanie lub dom. Tegoroczne Targi w Gdyni były zdecydowanie okazalsze od ubiegłorocznych – zgromadziły większą liczbę Wystawców jak i Zwiedzających.

 

Targi odwiedziło około 4 tys. zwiedzających. Najliczniejszą grupę zwiedzających stanowiły młode rodziny z dziećmi, tj. osoby „po trzydziestce” dobrze zorientowane w ofercie rynkowej. Kolejną grupę stanowili osoby młode (poniżej trzydziestego roku życia) poszukujące swojego pierwszego własnego mieszkania. Nie brakowało osób „po pięćdziesiątce”, które chciały sprzedać lub zamienić swoją nieruchomość (dom lub działkę) na mieszkanie od dewelopera. Wiele osób podejmowało decyzję zakupową, korzystając z atrakcyjnej oferty przygotowanej przez Wystawców specjalnie na tę imprezę targową. Stoiska Wystawców przyciągały atrakcyjną aranżacją i profesjonalnym sposobem prezentacji. Swoją ofertę przedstawiły znane trójmiejskie  i ogólnopolskie firmy (m.in.: ALLCON,JW. CONSTRUCTION, Semeko, Spartan Domy, TS Invest, Dekpol, DS. Development, BMC) Nie zabrakło ofert kredytów mieszkaniowych prezentowanych przez pośredników finansowych (MURATOR FINANSE, Contact Finance, Phinanse). Liczną reprezentację miały agencje pośrednictwa nieruchomości (m.in.: Nieruchomości Sojeccy, SPPON) oraz  firmy świadczących usługi z dziedziny aranżacji wnętrz (m.in.: IKEA, Wytwórnia Wnętrz, Salon ELEMENTS). Ekspozycję wystawców dopełnił bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogli korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji m.in. z dziedziny: prawa, podatków, finansów czy aranżacji wnętrz i ogrodów.

 

Tradycyjnie dużą popularnością cieszyły się wykłady, w trakcie których poruszano problematykę związaną z finansowaniem nieruchomości, a w szczególności te traktujące o kredycie hipotecznym i procedurach jego pozyskania (np.: Jak mądrze sfinansować zakup własnego mieszkania). W niedzielę Stowarzyszenie Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zorganizowało panel dotyczący rynku wtórnego, w czasie którego omówiono zagadnienia: jak bezpiecznie kupić mieszkanie na rynku wtórnym, prawidłowe umowy kupna z deweloperem - jak zabezpieczyć własne interesy, umowę najmu okazjonalnego - gwarancję bezpieczeństwa dla najemcy i właściciela czy obciążenia nieruchomości versus bezpieczeństwo transakcji. Na zakończenie zaproszeni goście dyskutowali o szansach i zagrożeniach rynku wtórnego. Novum wykładów były spotkania z przedstawicielami firm świadczących usługi z nowoczesnych branż m.in.: wykłady dotyczące fotowoltaiki czy budownictwu modułowemu.

 

Bezpośrednie relacje z targów można było wysłuchać w radiu ESKA. Wierzymy, że już niebawem, nasi Wystawcy odnotują  pierwsze efekty licznych spotkań i rozmów targowych. Życzy wielu owocnych transakcji .

 

Już teraz zachęcamy do zaplanowania udziału w kolejnych wydarzeniach targowych MURATOR EXPO w Gdańsku:

22-23 października – targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie – AMBER EXPO w Gdańsku

 

Dobry artykuł? Zostaw komentarz i podziel się ze znajomymi.

89 000 PLN

Kraśnik

36.00 m2

23 150 000 PLN

Wrocław

2000.00 m2

1 990 000 PLN

powiat olsztyński

812.00 m2

199 000 PLN

Kraków

21.00 m2

Dotpay

Dotacje na innowacje
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Tytuł: Optymalizacja współpracy pomiędzy POLISHPROPERTY.EU MARGOL ROMUALD a Partnerami biznesowymi w efekcie wdrożenia systemu B2B w ramach którego działać będzie aplikacja online dostępna na urządzenia mobilne. Projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Koniecznie przeczytaj

Nowy biurowiec we Wrocławiu. Zobacz Skarbowców 115

T Deweloper kończy budowę nowoczesnego budynku dla biznesu we Wrocławiu. Już w nowym roku właściciele lokali otrzymają do nich klucze. Biurowiec od początku cieszył się dużym ...

Czytaj dalej »