Nasza grupa
O nas Kontakt Forum Praca Blog Zaloguj się Rejestracja PL EN
Twoja sugestia

Otrzymuj co tydzień wartościowe porady i informacje od PolishProperty.eu

Polecane oferty

3 800 000 PLN

CHOJNA - RURKA 25ha.

385.00 m2

690 000 PLN

Powidz

210.00 m2

[Warszawa] Drugi etap Patio Avenir w budowie


Polska

2013-02-04

Zobacz
galerię

Nową inwestycję, zlokalizowaną pomiędzy ulicą Połczyńską a Szeligowską, prowadzi francuski deweloper Bouygues Immobilier Polska. Patio Avenir to zespół dwóch pięciopiętrowych budynków. Osiedle realizowane jest w dwóch etapach.

 

Osiedle mieszkaniowe Patio Avenir powstaje na warszawskim Bemowie. W pierwszym etapie, który ma zakończyć się w III kw. 2013 r., zaplanowano 102 mieszkań. Do tej pory sprzedano ponad 90 proc. lokali. Drugi etap, który rozpoczął się 6 grudnia minionego roku, zakłada powstanie 86 lokali. Jak informuje przedstawiciel dewelopera, obecnie sprzedano już ponad 30 proc. z nich. – Patio Avenir spełnia oczekiwania zarówno młodych, dynamicznych osób ceniących nowoczesne budownictwo i atrakcyjną lokalizację inwestycji, jak i osób starszych, dla których najistotniejsze są przyjazne rozwiązania architektoniczne i wygodny dostęp do punktów usługowo-handlowych – przekonuje Krzysztof Foder, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Bouygues Immobilier Polska.

 

Generalnym wykonawcą osiedla jest firma InterBud-Lublin. Za projekt architektoniczny osiedla odpowiada pracownia ARCA. – Inwestycję wyróżnia kameralny charakter oraz doskonale zaprojektowana przestrzeń wewnątrz osiedla. Znajdzie się tam m.in. zielone patio oraz bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Każde mieszkanie posiada balkon, a do każdego lokalu na parterze przynależy ogródek – informuje Foder.

 

Inwestor oferuje najwięcej lokali 2- i 3-pokojowych, zgodnie z aktualnym popytem. Wśród 86 mieszkań dostępne są również kawalerki i apartamenty 4-pokojowe. Metraż lokali jest zróżnicowany od 28 mkw. do 86 mkw. – Klienci odwiedzający nasze biura sprzedaży zwracają uwagę na szeroki, zróżnicowany wybór powierzchni oferowanych mieszkań, jak i dogodną lokalizację inwestycji umożliwiającą bezpośrednie połączenie niemal ze wszystkimi dzielnicami stolicy. Niewątpliwy atut Patio Avenir stanowi również budowana nieopodal stacja II linii metra, która w przyszłości pełnić będzie funkcję alternatywnego środka komunikacji dla licznych połączeń autobusowych – mówi Krzysztof Foder. Ceny w nowej inwestycji zaczynają się od ok. 5,9 tys. zł za mkw., zaś średnia cena lokalu to kwota rzędu 7,2 tys. zł za mkw.

 

Ukończenie drugiego etapu Patio Avenir planowane jest na II kw. 2014 r.

 

Anna Sotek

 

Dobry artykuł? Zostaw komentarz i podziel się ze znajomymi.

62 000 PLN

Jezierzany

775.00 m2

3 800 000 PLN

Szczecin - Chojna - Rurka

250000.00 m2

790 000 PLN

Bolesławiec

350.00 m2

89 000 PLN

Kraśnik

36.00 m2

Dotpay

Dotacje na innowacje
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Tytuł: Optymalizacja współpracy pomiędzy POLISHPROPERTY.EU MARGOL ROMUALD a Partnerami biznesowymi w efekcie wdrożenia systemu B2B w ramach którego działać będzie aplikacja online dostępna na urządzenia mobilne. Projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Koniecznie przeczytaj

Nieruchomości komercyjne – inwestycje w Polsce nabierają tempa

      Polska stała się atrakcyjnym rynkiem z możliwością dywersyfikacji ryzyka dla zagranicznych inwestorów. Napływ nowego kapitału sprawia, że to inwestycje ...

Czytaj dalej »