Nasza grupa
O nas Kontakt Forum Praca Blog Zaloguj się Rejestracja PL EN
Twoja sugestia

Otrzymuj co tydzień wartościowe porady i informacje od PolishProperty.eu

Polecane oferty

2 500 000 PLN

Bolesławiec

1214.00 m2

298 000 PLN

Tomaszów Mazowiecki

58.00 m2

[Warszawa] Zakątek Cybisa – nowa inwestycja na Ursynowie


Polska

2012-11-11

Deweloper Włodarzewska SA realizuje głównie projekty mieszkaniowe w Warszawie i woj. mazowieckim. Na warszawskim Ursynowie wybuduje kompleks Zakątek Cybisa. Inwestor zaplanował przedsięwzięcie w trzech etapach. Budowa I etapu rozpocznie się na wiosnę 2013 r.

 

Ursynów należy do dzielnic Warszawy, które od lat cieszą się nieustannym zainteresowaniem wśród nabywców mieszkań. Właśnie tutaj deweloper Włodarzewska SA planuje kolejną inwestycję - Zakątek Cybisa. Kompleks mieszkalny powstanie w centrum Ursynowa przy ulicy Cybisa, w pobliżu ul. Romera. – Co nas wyróżnia? Dla nas najważniejsza jest dobra lokalizacja i przystępna cena, i takie są właśnie nasze inwestycje. A poza tym Zakątek Cybisa na Ursynowie to nie tylko przedsięwzięcie mieszkaniowe. W porozumieniu z samorządem zobowiązaliśmy się do zmodernizowania lokalnej drogi, z której korzystają okoliczni mieszkańcy. Po zakończeniu budowy nie tylko ją wyremontujemy, ale również poszerzymy i dodamy chodniki, których dziś brakuje. To wartość dodana dla okolicy, a wszystko sfinansujemy w 100 proc. z własnych środków – podkreśla Łukasz Majcher z Włodarzewska S.A.

 

We wrześniu br. deweloper przeprowadził konsultacje społeczne z mieszkańcami bloków sąsiadujących z planowaną inwestycją. – Jesteśmy na etapie uzgadniania z lokalną społecznością i władzami innych przedsięwzięć elementów infrastruktury, które będą służyć sąsiadom kompleksu Zakątek Cybisa – zaznacza Majcher.


W nowej inwestycji powstanie 300 mieszkań. W I etapie deweloper odda do użytku 108 lokali. W ofercie znajdą się kawalerki, jak również mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe, o zróżnicowanych powierzchniach od 31,5 do 105 mkw. Cena metra kwadratowego lokalu zaczyna się już od kwoty 6500zł brutto. – Budowa inwestycji jeszcze się nie rozpoczęła, a oferta sprzedaży mieszkań w Zakątku Cybisa jest na rynku od niedawna. Na chwilę obecną podpisujemy z klientami umowy negocjacyjne. Jeżeli chodzi o pierwszy etap inwestycji to na 25 proc. mieszkań mamy poważnie zainteresowanych klientów (ponad 1500 mkw. powierzchni). Największym powodzeniem nieustannie cieszą się lokale dwupokojowe o powierzchni od 45 do 55 mkw., których w naszej ofercie nie brakuje. Obserwujemy również zainteresowanie mieszkaniami typu studio do 40 mkw. – mówi Majcher.

 

Proces budowy inwestycji Zakątek Cybisa planowany jest na lata 2013-2015.

 

Anna Sotek

 

Dobry artykuł? Zostaw komentarz i podziel się ze znajomymi.

3 400 000 PLN

Ziębice

1000.00 m2

7 900 000 PLN

Wrocław

719.00 m2

4 350 000 PLN

Kraków

725.30 m2

225 000 PLN

Szembekowo

60.00 m2

Dotpay

Dotacje na innowacje
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Tytuł: Optymalizacja współpracy pomiędzy POLISHPROPERTY.EU MARGOL ROMUALD a Partnerami biznesowymi w efekcie wdrożenia systemu B2B w ramach którego działać będzie aplikacja online dostępna na urządzenia mobilne. Projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Koniecznie przeczytaj

Nieruchomości komercyjne – inwestycje w Polsce nabierają tempa

      Polska stała się atrakcyjnym rynkiem z możliwością dywersyfikacji ryzyka dla zagranicznych inwestorów. Napływ nowego kapitału sprawia, że to inwestycje ...

Czytaj dalej »