Nasza grupa
O nas Kontakt Forum Praca Blog Zaloguj się Rejestracja PL EN
Twoja sugestia

Otrzymuj co tydzień wartościowe porady i informacje od PolishProperty.eu

Polecane oferty

3 800 000 PLN

Szczecin - Chojna - Rurka

250000.00 m2

23 150 000 PLN

Wrocław

2000.00 m2

[Warszawa] Nowa Wileńska - zamieszkaj na Starej Pradze


Polska

2012-10-23

Zobacz więcej na Forum

 

Stara Praga przeżywa swój renesans. Przyciąga deweloperów i przyszłych mieszkańców klimatyczną zabudową, kawiarniami i galeriami sztuki. Zyskuje również na popularności, ze względu na budowę II linii metra. Firma Budrem wybrała Starą Pragę na nowy projekt mieszkaniowy - Nowa Wileńska.

 

Deweloper zwraca uwagę na główny atut projektu Nowa Wileńska, czyli lokalizację. – Dużą liczbę kupujących przyciąga usytuowanie Nowej Wileńskiej. Tylko trzy przystanki autobusowe dzielą inwestycję od Starego Miasta, a cztery od Placu Bankowego i stacji metra Ratusz Arsenał. Niedługo w pobliżu budynku powstanie stacja drugiej linii metra: Dworzec Wileński, którego budowa szybko postępuje w kierunku Pragi. Atutem inwestycji jest też sąsiedztwo klimatycznego praskiego zagłębia kulturalnego i ciekawych terenów rekreacyjnych z Parkiem Praskim i ZOO – tłumaczy Michał Wilczewski, pełnomocnik spółki Budrem.

 

Nowa Wileńska to inwestycja kompleksowa. Przedsięwzięcie obejmuje realizację budynku wielorodzinnego z garażem podziemnym i lokalami handlowymi na parterze oraz sieciowej placówki handlowej położonej od strony Al. Solidarności. Wszystko w klimacie Starej Pragi. – Swoją koncepcją architektoniczną Nowa Wileńska nawiązuje do architektury Starej Pragi. Elewacja budynku mieszkalnego będzie wykonana m.in. z cegły klinkierowej, a tarasy będą częściowo położone na dachach. Z tymi rozwiązaniami korespondował będzie obiekt handlowy ze swoim postindustrialnym charakterem – dodaje Wilczewski.

 

W przedsięwzięciu przy ulicy Wileńskiej deweloper oferuje głównie mieszkania o mniejszym metrażu. Inwestor podkreśla jednak, że każdy lokal posiada funkcjonalny rozkład umożliwiający swobodną aranżację wnętrza. W projekcie zaplanowano 142 mieszkania, od jednopokojowych do czteropokojowych, o powierzchni od 30.07 do 82 mkw. z balkonami, tarasami lub ogródkami. Jak informuje inwestor, lokale można nabyć w przedziale cenowym od 7 050 - 7 800 zł/mkw. Przewidywany termin zakończenia prac przypada na I kw. 2013 r.

 

Anna Sotek

 

Dobry artykuł? Zostaw komentarz i podziel się ze znajomymi.

790 000 PLN

Bolesławiec

350.00 m2

550 000 PLN

Kruszwica

500.00 m2

2 790 000 PLN

Gdynia

118.00 m2

4 350 000 PLN

Kraków

725.30 m2

Dotpay

Dotacje na innowacje
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Tytuł: Optymalizacja współpracy pomiędzy POLISHPROPERTY.EU MARGOL ROMUALD a Partnerami biznesowymi w efekcie wdrożenia systemu B2B w ramach którego działać będzie aplikacja online dostępna na urządzenia mobilne. Projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Koniecznie przeczytaj

Pod jakim znakiem upłynął rok 2018 w mieszkaniówce?

Jakie główne tendencje rynkowe zarysowały się w segmencie mieszkaniowym w 2018 roku? Co najbardziej rzutowało na działalność deweloperów? Sondę prezentuje serwis ...

Czytaj dalej »