Nasza grupa
O nas Kontakt Forum Praca Blog Zaloguj się Rejestracja PL EN
Twoja sugestia

Otrzymuj co tydzień wartościowe porady i informacje od PolishProperty.eu

Polecane oferty

690 000 PLN

Powidz

210.00 m2

225 000 PLN

Szembekowo

60.00 m2

[Warszaw] Eleganckie apartamenty w pobliżu Pola Mokotowskiego


Polska

2012-09-10

Eko-Park to zespół apartamentowo-biurowy położony blisko centrum Warszawy. Zlokalizowany w pobliżu Pola Mokotowskiego, jednego z największych terenów parkowych stolicy. Ekskluzywne osiedle składa się z 11 kompleksów rezydencji mieszkaniowych o unikatowej architekturze. Obecnie spółka oferuje w sprzedaży lokale na osiedlu Violino. Ostatnim etapem inwestycji będą Apartamenty Grazioso, ich budowa rozpoczęła się w czerwcu 2011 roku.

 

Inwestycja Eko-Park zlokalizowana jest w najatrakcyjniejszej dzielnicy Warszawy – na Mokotowie. W rankingach popularności dzielnic stolicy, wśród przyszłych nabywców mieszkań, Mokotów od kilku lat ma pozycję lidera. Doskonale rozbudowana infrastruktura, a zarazem wiele malowniczych terenów zielonych przyczynia się do tego, że dla większości kupujących to wymarzone miejsce do zamieszkania. Tylko wysokie ceny lokali sprawiają, że Mokotów nie zajmuje pierwszego miejsca pod względem ilości nabytych mieszkań. Obok Śródmieścia i Ochoty to jedna z najdroższych dzielnic. Inwestor wybrał lokalizację drogą i prestiżową. Mimo to, od samego początku, przedsięwzięcie Eko-Park cieszy się dużym zainteresowaniem i nie brakuje chętnych do zakupu nowych apartamentów.

 

Inwestycja realizowana jest według projektów uznanych pracowni architektonicznych. Wymienić należy czołowe warszawskie biuro Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o, które zaprojektowało zakończony niedawno kompleks mieszkaniowy Violino, jak również odpowiada za ostatni, dwunasty etap inwestycji Apartamenty Grazioso.

 

Osiedle Violino składa się z pięciu budynków mieszkalnych, które połączone ze sobą tworzą kształt meandry. Mają zróżnicowaną wysokość od 3 do 7 kondygnacji. Łącznie lokali jest 174, o powierzchni od 27 do 303 mkw. Elewację budynku zdobią elementy piaskowca i dużej ilości szkła, nadając mu nowoczesny i elegancki wygląd. - Komfortowe apartamenty wyposażono w ogródki, loggie, tarasy i ogrody na dachach. Dla szczególnie wymagających klientów przygotowane zostały apartamenty o podwyższonym standardzie z dużymi sufitowymi przeszkleniami. Kameralny nastrój inwestycji podkreśla labirynt czterech podwórek połączonych aleją brzóz – informuje Barbara Klassek, dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Eko-Park S.A.

 

Eko-Park w ramach akcji „Eko-Park: Letnia promocja w Violino” dla klientów zainteresowanych zakupem gotowego mieszkania przygotował specjalną ofertę promocyjną.-  Na wszystkie mieszkania jednopokojowe i dwupokojowe w inwestycji Violino do końca sierpnia br. oferujemy atrakcyjne rabaty. Metraż mieszkań objętych promocją wynosi od 35 do 72 mkw. Do każdego z apartamentów przynależy taras lub balkon. Mieszkania objęte ofertą promocyjną nie posiadają miejsc postojowych – dodaje Klassek.

 

Obecnie spółka zakończyła kolejny etap budowy stan surowy zamknięty w inwestycji Grazioso Apartamenty. W ramach projektu powstaną trzy budynki o zróżnicowanej wysokości 5 i 6 kondygnacyjne. Kompleks będzie liczył 158 mieszkań o powierzchniach od 53 do 187 mkw. Realizacja przedsięwzięcia potrwa do połowy 2013 r. Inwestor rozpoczął już sprzedaż lokali.

 

Anna Sotek

 

Dobry artykuł? Zostaw komentarz i podziel się ze znajomymi.

2 000 PLN

Katowice

73.00 m2

7 900 000 PLN

Wrocław

719.00 m2

690 000 PLN

Powidz

210.00 m2

2 100 000 PLN

Szprotawa

500.00 m2

Dotpay

Dotacje na innowacje
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Tytuł: Optymalizacja współpracy pomiędzy POLISHPROPERTY.EU MARGOL ROMUALD a Partnerami biznesowymi w efekcie wdrożenia systemu B2B w ramach którego działać będzie aplikacja online dostępna na urządzenia mobilne. Projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Koniecznie przeczytaj

Pod jakim znakiem upłynął rok 2018 w mieszkaniówce?

Jakie główne tendencje rynkowe zarysowały się w segmencie mieszkaniowym w 2018 roku? Co najbardziej rzutowało na działalność deweloperów? Sondę prezentuje serwis ...

Czytaj dalej »