Nasza grupa
O nas Kontakt Forum Praca Blog Zaloguj się Rejestracja PL EN
Twoja sugestia

Otrzymuj co tydzień wartościowe porady i informacje od PolishProperty.eu

Polecane oferty

23 150 000 PLN

Wrocław

2000.00 m2

62 000 PLN

Jezierzany

775.00 m2

[Warszawa] Apartamentowiec w sercu starego Mokotowa – Puławska 111


Polska

2012-07-31

Nowoczesny budynek mieszkalny powstał w prestiżowej lokalizacji na warszawskim Mokotowie, przy jednej z najdłuższych ulic w stolicy – Puławskiej. Nazwa projektu jest jednocześnie adresem inwestycji. Apartamentowiec zlokalizowany jest w otoczeniu zieleni, w sąsiedztwie parku Arkadia i XVIII-wiecznego klasycystycznego Pałacu Królikarnia. Puławską 111 zaprojektowała renomowana pracownia architektoniczna Kazimierski i Ryba, zaś przedsięwzięcie zrealizował doświadczony deweloper ECC Real Estate.

 

Inwestycja Puławska 111 to kameralny budynek mieszkalny z usługami na parterze. Doskonale zlokalizowany na starym Mokotowie, blisko centrum Warszawy, a zarazem wśród zieleni. Położenie osiedla można określić jako prestiżowe, ze względu na charakter dzielnicy, jak również sąsiedztwo starego parku i pałacu, którego nazwa pochodzi z czasów saskich. Niewątpliwym atutem nowej inwestycji jest pełna infrastruktura, szeroki dostęp do komunikacji miejskiej – obok apartamentowca znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy, zaś w odległości 650 m stacja metro Wierzbno.

 

Architektura budynku idealnie wpisuje się w otoczenie okolicy, jego bryła jest nowoczesna i zarazem prosta. Fasada ma charakter reprezentacyjny, do wykończenia użyto piaskowca. Inwestycję odsunięto maksymalnie od ulicy, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom komfort i ograniczyć hałas. Budynek posiada siedem pięter ze 120 lokalami i 2-poziomowy garaż podziemny.

 

W budynku zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania architektoniczne i technologiczne, harmonijnie współgrające z tradycyjną architekturą mokotowskich kamienic – informuje inwestor.

 

Na uwagę zasługuje niezwykły ekran akustyczny umieszczony od ul. Puławskiej, który oprócz swojej funkcji użytkowej, jest ciekawym elementem małej architektury. Od strony ulicy zaprojektowano zamknięte loggie przysłonięte taflami matowego szkła. W oknach – jak zaznaczyła Małgorzata Sobstel, doradca ds. inwestycji – zastosowano szyby o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Osiedle od Puławskiej nie jest ogrodzone, stanowi otwartą przestrzeń miejską. Inwestycję wyróżnia również brak pięter powtarzalnych w budynku. Apartamenty znajdujące się na kondygnacjach 1–3 różnią się od lokali położonych na piętrach 4–6. Na ostatniej, 7 kondygnacji, zaprojektowano penthouse’y o powierzchni powyżej 200 mkw. i ponad standardowej wysokości 2,90 m. Lokale różnią się nie tylko powierzchnią, ale również układem, wysokością, ilością pokoi i przestrzenią balkonów. Dla wygody wszystkich mieszkańców oferowany będzie serwis concierge.

 

Apartamentowiec Puławska 111 został oddany do użytku w zeszłym roku, a 70 proc. mieszkań ma już nabywców.

 

– Ceny apartamentów w inwestycji są zróżnicowane. W zależności od lokalizacji w budynku, te od strony Puławskiej będą tańsze niż lokale z widokiem na park, jak również od kondygnacji – najdroższe to penthouse’y. Ceny za m kw. kształtują się od 10 tys. do 24 tys. zł brutto – mówi Małgorzata Sobstel. – Klienci nadal mogą kupić mieszkanie w standardzie deweloperskim, ale do wyboru mają, za dodatkową opłatą, dwa warianty wykończenia: Bronze i Silver. Przyszli nabywcy ostatnich pięter otrzymają wykończenie wnętrza w cenie lub zgodnie z indywidualną potrzebą zamiast mieszkania „pod klucz” możliwy jest rabat w cenie apartamentu – dodaje.

 

Anna Sotek

 

Dobry artykuł? Zostaw komentarz i podziel się ze znajomymi.

4 350 000 PLN

Gdynia

179.00 m2

280 000 PLN

Włoszczowa

64.00 m2

949 000 PLN

lubliniecki

232.00 m2

2 790 000 PLN

Gdynia

118.00 m2

Dotpay

Dotacje na innowacje
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Tytuł: Optymalizacja współpracy pomiędzy POLISHPROPERTY.EU MARGOL ROMUALD a Partnerami biznesowymi w efekcie wdrożenia systemu B2B w ramach którego działać będzie aplikacja online dostępna na urządzenia mobilne. Projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Koniecznie przeczytaj

Skarbowców 115 - miejsce dla Twojego biznesu

Odpowiednie otoczenie, komfortowe rozwiązania dla pracowników i bliskość kluczowych punktów – to elementy budujące sukces inwestycji komercyjnej. T Deweloper ...

Czytaj dalej »