Nasza grupa
O nas Kontakt Forum Praca Blog Zaloguj się Rejestracja PL EN
Twoja sugestia

Otrzymuj co tydzień wartościowe porady i informacje od PolishProperty.eu

Polecane oferty

949 000 PLN

lubliniecki

232.00 m2

199 000 PLN

Kraków

21.00 m2

[Warszawa] Hiszpański deweloper na polskim rynku – osiedle CityZen


Polska

2012-07-25

CityZen to osiedle mieszkaniowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, przy zbiegu ulic Pory i Sikorskiego, zaprojektowane przez pracownię plus3architekci. Inwestycja realizowana jest w trzech etapach przez hiszpańskiego dewelopera – Espais. W 2010 r. oddano pierwsze gotowe lokale, zaś pod koniec czerwca br. wydano pozwolenie na użytkowanie drugiej części kompleksu mieszkaniowego CityZen. Inwestor planuje rozpoczęcie budowy trzeciego etapu osiedla na przełomie roku 2012/2013.

 

Hiszpańska firma Espais działa na rynku budowlanym od 1922 r. Dotychczas deweloper aktywnie inwestował w Hiszpanii, zaś od niedawna realizuje projekty międzynarodowe. Osiedle CityZen jest jego pierwszym przedsięwzięciem w Polsce. Na generalnego wykonawcę wybrano wiodącą firmę Hochtief Polska.

 

Inwestor podkreśla atrakcyjne położenie kompleksu mieszkaniowego CityZen mieszczącego się na warszawskim Mokotowie. Zwraca uwagę na dogodną komunikację z centrum, dobrze rozwiniętą infrastrukturę miejską, bliskość terenów zielonych oraz obiektów handlowych. Osiedle ma przyciągnąć młodych ludzi ceniących zarówno lokalizację, jak i zieloną okolicę.

 

Tylko optymalnie dobrane elementy tworzą harmonijną całość. W CityZen zadbaliśmy o każdy, najdrobniejszy szczegół. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne oraz bardzo dobra izolacja termiczna i akustyczna zapewnią wysoką jakość budynku i skuteczne oddzielenie od szumu miasta i ulicy. Wysmakowane połączenie szkła, stali nierdzewnej i płyt z naturalnego kamienia symbolizuje to, co w CityZen jest najważniejsze: symbiozę nowoczesności i natury – informuje inwestor.

 

Deweloper stawia na komfort przyszłych mieszkańców. Osiedle wyróżnia zaciszne patio zaprojektowane w stylu Zen. Charakterystyczne są również duże okna zapewniające korzystny dostęp światła do lokali. Większość mieszkań posiada balkony, tarasy lub loggie. Pod budynkiem znajduje się dwupoziomowy garaż. Na parterze deweloper zaplanował punkty usługowe. Kompleks CityZen jest ogrodzony i monitorowany. Metraż mieszkań jest zróżnicowany – od niewielkich powierzchni (30 mkw.) do przestronnych apartamentów (200 mkw.).

 

– Największym zainteresowaniem klientów cieszą się mniejsze, funkcjonalne mieszkania. Jest to przejaw szerszego trendu na polskim rynku nieruchomości. Nasza oferta jest dostosowana do obecnych potrzeb klientów, jednak pamiętamy także o osobach poszukujących większych lokali, stworzyliśmy dla nich możliwość łączenia mniejszych metrażów w duży apartament – zaznaczył Pablo Martinez Zabala, Dyrektor Zarządzający Espais Polska.

 

Specjalista ds. sprzedaży w inwestycji CityZen poinformował o nowej ofercie mieszkań  wykończonych pod klucz. Obecnie nabywca decyduje się na zakup lokalu w stanie deweloperskim lub dokonuje wyboru między dwoma zaproponowanymi przez inwestora projektami wnętrz. Dla bardziej wymagających klientów istnieje możliwość stworzenia indywidualnej aranżacji pomieszczeń. Ceny metra kwadratowego mieszkania, jak informuje deweloper, rozpoczynają się już od kwoty 6990 zł.

 

Anna Sotek

 

Dobry artykuł? Zostaw komentarz i podziel się ze znajomymi.

2 000 PLN

Katowice

73.00 m2

62 000 PLN

Jezierzany

775.00 m2

209 000 PLN

Kraków

28.00 m2

225 000 PLN

Szembekowo

60.00 m2

Dotpay

Dotacje na innowacje
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Tytuł: Optymalizacja współpracy pomiędzy POLISHPROPERTY.EU MARGOL ROMUALD a Partnerami biznesowymi w efekcie wdrożenia systemu B2B w ramach którego działać będzie aplikacja online dostępna na urządzenia mobilne. Projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Koniecznie przeczytaj

Nieruchomości komercyjne – inwestycje w Polsce nabierają tempa

      Polska stała się atrakcyjnym rynkiem z możliwością dywersyfikacji ryzyka dla zagranicznych inwestorów. Napływ nowego kapitału sprawia, że to inwestycje ...

Czytaj dalej »