Nasza grupa
O nas Kontakt Forum Praca Blog Zaloguj się Rejestracja PL EN
Twoja sugestia

Otrzymuj co tydzień wartościowe porady i informacje od PolishProperty.eu

Polecane oferty

3 800 000 PLN

Szczecin - Chojna - Rurka

250000.00 m2

165 000 PLN

Przytoń

11000.00 m2

"Żyj i mieszkaj we Wrocławiu"


Polska

2012-04-16

Pod takim hasłem we wrocławskiej Hali Stulecia  zaprezentowali się deweloperzy i animatorzy kultury. Wszystko po to, aby odwiedzający przekonali się, że w stolicy Dolnego Śląska warto mieszkać, pracować i spędzać wolny czas.

 

"Żyj i mieszkaj we Wrocławiu" to już druga edycja imprezy. Pierwsza przyciągnęła ok. 10 tys. osób. W tym roku chętnych do uczestniczenia w wydarzeniach zorganizowanych przez Polski Związek Firm Deweloperskich w dniach 14–15 kwietnia było znacznie więcej. PZFD działa pod szyldem wspólnego hasła "Budujemy Wrocław" i zrzesza Archicom, BRElocum, Dach Bud, DOM.developer, Grupę PROFIT Development, INKOM, Osiedle Malownicze, Temar, Salwirak i Vantage Development.

 

Ci, którzy zainteresowani byli zainwestowaniem w mieszkanie lub dom, mogli zapoznać się z ofertą 11 deweloperów, którzy prezentowali szeroki wachlarz możliwości takiego zakupu: od apartamentów i penthousów, po mieszkania zbudowane w ramach programu „Rodzina na swoim”, czyli kosztujące ok. 5000 zł za mkw.

 

Odwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą kredytową banków, m. in. Banku PKO BP, oraz instytucji kredytowych. Na miejscu można było również dowiedzieć się, jak prawidłowo skonstruować umowę deweloperską, bowiem w Regionalnym Centrum Turystyki Biznesowej, gdzie impreza miała miejsce, dyżurowali prawnicy. Radą służyli także architekci i projektanci ogrodów.

 

Imprezie "Żyj i mieszkaj we Wrocławiu" towarzyszył event "Dom dla sztuki – sztuka dla domu",  w którym wzięli udział wrocławscy i dolnośląscy artyści. Celem tego przedsięwzięcia było między innymi to, aby przekonać odwiedzających, że warto mieszkać funkcjonalnie i jednocześnie pięknie. O tym, że we Wrocławiu warto mieszkać, przekonywali również przedstawiciele instytucji kultury: Opery Wrocławskiej, Klubu Firlej, Centrum Sztuki Impart, Teatru Arka, muzeów i Miejskiej Biblioteki Publicznej, a nawet Ogrodu Zoologicznego.

 

Impreza "Żyj i mieszkaj we Wrocławiu" zaprezentowała więc wielki potencjał kulturalny i gospodarczy stolicy Dolnego Śląska oraz korzyści, jakie płyną z bycia mieszkańcem tego miasta. 

 

Edyta Brzozowska

 

Dobry artykuł? Zostaw komentarz i podziel się ze znajomymi.

209 000 PLN

Kraków

28.00 m2

108 000 PLN

Wrocław

1801.00 m2

629 000 PLN

Gdańsk

50.00 m2

199 000 PLN

Kraków

21.00 m2

Dotpay

Dotacje na innowacje
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Tytuł: Optymalizacja współpracy pomiędzy POLISHPROPERTY.EU MARGOL ROMUALD a Partnerami biznesowymi w efekcie wdrożenia systemu B2B w ramach którego działać będzie aplikacja online dostępna na urządzenia mobilne. Projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Koniecznie przeczytaj

Lokale usługowe dają większy zysk z najmu niż mieszkania

W nowych osiedlach oferowanych jest coraz więcej lokali usługowych. Nie brakuje na nie chętnych, bo przynoszą większy dochód z najmu, niż mieszkania     Brak ...

Czytaj dalej »