Nasza grupa
O nas Kontakt Forum Praca Blog Zaloguj się Rejestracja PL EN
Twoja sugestia

Otrzymuj co tydzień wartościowe porady i informacje od PolishProperty.eu

Polecane oferty

690 000 PLN

Powidz

210.00 m2

108 000 PLN

Wrocław

1801.00 m2

"Żyj i mieszkaj we Wrocławiu"


Polska

2012-04-16

Pod takim hasłem we wrocławskiej Hali Stulecia  zaprezentowali się deweloperzy i animatorzy kultury. Wszystko po to, aby odwiedzający przekonali się, że w stolicy Dolnego Śląska warto mieszkać, pracować i spędzać wolny czas.

 

"Żyj i mieszkaj we Wrocławiu" to już druga edycja imprezy. Pierwsza przyciągnęła ok. 10 tys. osób. W tym roku chętnych do uczestniczenia w wydarzeniach zorganizowanych przez Polski Związek Firm Deweloperskich w dniach 14–15 kwietnia było znacznie więcej. PZFD działa pod szyldem wspólnego hasła "Budujemy Wrocław" i zrzesza Archicom, BRElocum, Dach Bud, DOM.developer, Grupę PROFIT Development, INKOM, Osiedle Malownicze, Temar, Salwirak i Vantage Development.

 

Ci, którzy zainteresowani byli zainwestowaniem w mieszkanie lub dom, mogli zapoznać się z ofertą 11 deweloperów, którzy prezentowali szeroki wachlarz możliwości takiego zakupu: od apartamentów i penthousów, po mieszkania zbudowane w ramach programu „Rodzina na swoim”, czyli kosztujące ok. 5000 zł za mkw.

 

Odwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą kredytową banków, m. in. Banku PKO BP, oraz instytucji kredytowych. Na miejscu można było również dowiedzieć się, jak prawidłowo skonstruować umowę deweloperską, bowiem w Regionalnym Centrum Turystyki Biznesowej, gdzie impreza miała miejsce, dyżurowali prawnicy. Radą służyli także architekci i projektanci ogrodów.

 

Imprezie "Żyj i mieszkaj we Wrocławiu" towarzyszył event "Dom dla sztuki – sztuka dla domu",  w którym wzięli udział wrocławscy i dolnośląscy artyści. Celem tego przedsięwzięcia było między innymi to, aby przekonać odwiedzających, że warto mieszkać funkcjonalnie i jednocześnie pięknie. O tym, że we Wrocławiu warto mieszkać, przekonywali również przedstawiciele instytucji kultury: Opery Wrocławskiej, Klubu Firlej, Centrum Sztuki Impart, Teatru Arka, muzeów i Miejskiej Biblioteki Publicznej, a nawet Ogrodu Zoologicznego.

 

Impreza "Żyj i mieszkaj we Wrocławiu" zaprezentowała więc wielki potencjał kulturalny i gospodarczy stolicy Dolnego Śląska oraz korzyści, jakie płyną z bycia mieszkańcem tego miasta. 

 

Edyta Brzozowska

 

Dobry artykuł? Zostaw komentarz i podziel się ze znajomymi.

1 990 000 PLN

powiat olsztyński

812.00 m2

1 850 000 PLN

powiat Olsztyn

567.00 m2

2 790 000 PLN

Gdynia

118.00 m2

23 150 000 PLN

Wrocław

2000.00 m2

Dotpay

Dotacje na innowacje
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Tytuł: Optymalizacja współpracy pomiędzy POLISHPROPERTY.EU MARGOL ROMUALD a Partnerami biznesowymi w efekcie wdrożenia systemu B2B w ramach którego działać będzie aplikacja online dostępna na urządzenia mobilne. Projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Koniecznie przeczytaj

Nowy biurowiec we Wrocławiu. Zobacz Skarbowców 115

T Deweloper kończy budowę nowoczesnego budynku dla biznesu we Wrocławiu. Już w nowym roku właściciele lokali otrzymają do nich klucze. Biurowiec od początku cieszył się dużym ...

Czytaj dalej »