Nasza grupa
O nas Kontakt Forum Praca Blog Zaloguj się Rejestracja PL EN
Twoja sugestia

Otrzymuj co tydzień wartościowe porady i informacje od PolishProperty.eu

Polecane oferty

9 751 500 PLN

Zalesie Górne

216700.00 m2

298 000 PLN

Tomaszów Mazowiecki

58.00 m2

[Warszawa] Nie chcesz płacić czynszu? Nie musisz.


Polska

2011-11-22

To może być prawdziwa rewolucja na rynku mieszkaniowym w Polsce. Już na półmetku prac jest inwestycja firmy Dolcan w Warszawie. Deweloper buduje tzw. mieszkania bezczynszowe.

 

Jak sama nazwa wskazuje – są to lokale, w których czynszu płacić nie trzeba. To całkowicie nowe rozwiązanie na naszym rynku. Deweloper zaprezentuje je już 26 listopada, kiedy zorganizowany zostanie dzień otwarty osiedla Rudy Rydz w warszawskim Rembertowie. Jak zapewniają przedstawiciele firmy zainteresowanie inwestycją jest ogromne.

 

Na jakiej zasadzie działają mieszkania bezczynszowe? Odpowiedź jest bardzo prosta. To połączenie formuły domu z wymiarami lokalu mieszkalnego, np. w bloku. Chodzi o to, by mieszkania nie miały miejsc wspólnych, takich jak np. klatki schodowe. Wtedy też nie trzeba płacić czynszu.

 

Osiedle składa się z kameralnych budynków, które mieszczą od 4 do 6 mieszkań o metrażu 56 -67 metrów kwadratowych. Każdy z lokatorów ma do dyspozycji ogródek, własne miejsce postojowe, osobne wejście i pomieszczenie gospodarcze.

 

Dolcan zamierza docelowo wybudować 78 mieszkań. Przy stawkach czynszu sięgających przeciętnie 500 zł w Warszawie taka oferta może być niezwykle atrakcyjna – oceniają fachowcy.

 

 

M.M.

 

Jeśli zainteresowała Cię ta inwestycja i chciałbyś dowiedzieć się więcej na jej temat, deweloper skontaktuje się z Tobą.

www.polishproperty.eu/Kontakt/formularz/

 

Dobry artykuł? Zostaw komentarz i podziel się ze znajomymi.

3 800 000 PLN

CHOJNA - RURKA 25ha.

385.00 m2

108 000 PLN

Wrocław

1801.00 m2

790 000 PLN

Bolesławiec

350.00 m2

298 000 PLN

Tomaszów Mazowiecki

58.00 m2

Dotpay

Dotacje na innowacje
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Tytuł: Optymalizacja współpracy pomiędzy POLISHPROPERTY.EU MARGOL ROMUALD a Partnerami biznesowymi w efekcie wdrożenia systemu B2B w ramach którego działać będzie aplikacja online dostępna na urządzenia mobilne. Projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Koniecznie przeczytaj

Nieruchomości komercyjne – inwestycje w Polsce nabierają tempa

      Polska stała się atrakcyjnym rynkiem z możliwością dywersyfikacji ryzyka dla zagranicznych inwestorów. Napływ nowego kapitału sprawia, że to inwestycje ...

Czytaj dalej »