Nasza grupa
O nas Kontakt Forum Praca Blog Zaloguj się Rejestracja PL EN
Twoja sugestia

Otrzymuj co tydzień wartościowe porady i informacje od PolishProperty.eu

1. Jak zamieścić ogłoszenie w serwisie Polishproperty.eu?

Szczegółowa instrukcja znajduje się tutaj: Pomoc w dodawaniu ogłoszeń

2. Jak znaleźć ogłoszenie?

Aby wyszukać ogłoszenie znajdujące się w naszej bazie użyj wyszukiwarki znajdującej się na głównej stronie serwisu.

Po podaniu kryteriów, które powinna spełniać poszukiwana nieruchomość, należy kliknąć szukaj. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej dopasowane do Ciebie oferty zobaczysz.

Jeśli chcesz precyzyjnie określić wszystkie cechy nieruchomości, wykorzystaj wyszukiwanie zaawansowane. Pomoże to ograniczyć liczbę wyników, pozostawiając jedynie te spełniające wszystkie kryteria.

3. Czy wyszukiwanie ogłoszeń jest płatne?

Nie. Wyszukiwanie ogłoszeń w każdym wypadku jest darmowe.

4. Zarejestrowałem się, ale nie mogę się zalogować.

Możesz zalogować się do serwisu, klikając przycisk „Zaloguj się”, następnie podaj login (pełny adres email) i hasło wybrane podczas rejestracji.

Jeśli po wprowadzeniu poprawnych danych nie możesz się zalogować, sprawdź, czy aktywowałeś konto poprzez link aktywacyjny wysłany na Twojego maila.

5. Jak się zarejestrować?

Przycisk umożliwiający rejestrację, znajduje się w prawym górnym rogu strony.

Kolejnym krokiem jest wybór typu użytkownika. Jeśli zamierzasz korzystać z serwisu jako osoba prywatna, wybierz opcję „użytkownik indywidualny” i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Po wypełnieniu formularza, wyrażeniu zgody na przetważanie danych oraz akceptacji regulaminu, na podany adres wysłany zostanie link aktywacyjny. Jego kliknięcie jest konieczne, aby się zalogować!

6. Gdzie mogę znaleźć regulamin i cennik usług?

Pełny regulamin znajduje się pod adresem http://polishproperty.eu/regulamin, natomiast cennik http://polishproperty.eu/cennikind

Można je również wyświetlić, klikając odnośnik „regulamin” oraz „cennik dla indywidualnych” w stopce strony w sekcji „Na skróty”.

7. Jak mogę zmienić treść ogłoszenia?

Aby zmienić treść ogłoszenia, musisz być zalogowany. W panelu użytkownika, przy każdym z ogłoszeń znajduje się przycisk edytuj.

Po wprowadzeniu zmian, należy je potwierdzić poprzez kliknięcie w przycisk „wyślij”. Zmiany zostaną wprowadzone natychmiast.

8. Ogłoszenie wygasło – co teraz?

Nie ma konieczności ponownego wprowadzania treści ogłoszenia. Znajdziesz je po zalogowaniu –w swoim panelu klienta – jako nieaktywne. Wystarczy kliknąć w opcję „Przedłuż” i dokonać płatności, aby aktywować je w serwisie.

Ważne! Dwa dni przed końcem publikacji ogłoszenia wysyłamy na Twój mail przypomnienie. Wystarczy kliknąć link w wiadomości i przedłużyć ofertę, dokonując ponownej płatności. Typ ogłoszenia może zostać zmieniony.

9. Jak mogę zachować / obserwować interesujące oferty?

Jeśli szczególnie zainteresowało Cię ogłoszenie, możesz je dodać do ulubionych przy pomocy przycisku znajdującego się w prawym górnym rogu ogłoszenia. Wszystkie ogłoszenia dodane do ulubionych znajdują się w panelu użytkownika.

10. Jestem zainteresowany współpracą / reklamą. Co możecie mi zaproponować?

Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy i do każdej oferty podchodzimy indywidualnie.

W kwestiach współpracy i reklamowych prosimy o kontakt mailowy: marketing@polishproperty.eu

11. Nie mam opisu nieruchomości po angielsku – co zrobić?

Po opłaceniu ogłoszenia Premium+ lub Elite profesjonalnie tłumaczymy Twoją ofertę na język angielski. Ogłoszenie zostanie umieszczone, również na naszych zagranicznych serwisach partnerskich. To ułatwia docieranie również do klientów zagranicznych.

Po zalogowaniu na swoje konto w serwisie, możesz zlecić tłumaczenie dowolnego ogłoszenia, klikając w odpowiednią opcję w kolumnie „Promuj”.

12. Jak szukać klientów zagranicznych?

Polishproperty.eu specjalizuje się w poszukiwaniu dla naszych partnerów klientów zagranicznych.

Ogłoszenia Premium+ oraz Elite tłumaczymy profesjonalnie na język angielski oraz umieszczamy na partnerskich serwisach anglojęzycznych.

Oto kilka z nich:

http://www.expatfocus.com/
http://futurelifeproperties.com/
http://www.globaledge.co.uk/
http://www.globimmo.net/en/
http://homehippo.com/
http://www.twpn.com/
http://www.realtyindexer.com/
http://www.homein.com/
http://www.viewr.com/

13. Jak mogę wyróżnić swoje ogłoszenie?

O wyróżnieniu ogłoszenia możesz zdecydować już podczas jego dodawania, wybierają odpowiednią opcję.

Jeśli chcesz dodatkowo wyróżnić ogłoszenie już opublikowane – zaloguj się na swoje konto w serwisie i wybierz odpowiednią opcję z kolumny „Promuj”.

Ogłoszenia typu Premium oraz Premium+ wyróżnione są kolorem niebieskim – prezentowane są zawsze przed ogłoszeniami Standard.

Ogłoszenie Elite widocznie jest na liście nieruchomości, zawsze na samej górze, przed innymi typami ogłoszeń. Ponadto promujemy je w newsletterze, do wszystkich użytkowników portalu.

Ogłoszenie Premium+ i Elite zostanie przez nas profesjonalnie przetłumaczone na język angielski i umieszczone na partnerskich portalach anglojęzycznych.

Wszystkie różnice pomiędzy typami ogłoszeń prezentuje tabela:

14. Chciałbym, żeby oferty mojego biura nieruchomości również ukazywały się na Polishproperty.eu

Aby zamieścić ogłoszenia swojego biura, należy najpierw się zarejestrować.
W tym celu przejdź do strony rejestracja http://polishproperty.eu/rejestruj i wybierz typ użytkownika – biuro nieruchomości.

Postępuj według instrukcji na ekranie, podając wszystkie dane potrzebne do utworzenia nowego konta. Po wypełnieniu niezbędnych pól, kliknij „Zarejestruj się”.

Akceptacja regulaminu, Ogólnych Warunków Korzystania z Serwisu oraz aktywacja konta są równoznaczne z zawarciem umowy z Polishproperty.eu. Dzień zakończenia rejestracji jest pierwszym dniem cyklu rozliczeniowego.

By móc przesyłać oferty, kliknij w link aktywacyjny przesłany na podany przy rejestacji adres e-mail.

15. Używam programu do eksportu ogłoszeń. Jak skonfigurować konto ftp?

Eksport ogłoszeń na portal Polishproperty.eu,musi zostać dokonany w formacie oferty.net lub trovit. Najpopularniejsze programy spełniające to kryterium to: Galactica Virgo, Agencja 3000, IMO, Asari Partner.

Tylko formaty oferty.net i trovit gwarantują poprawne zamieszczenie ogłoszeń.

Dane potrzebne do konfiguracji programów to:
Login: mail (podany przy rejestracji)
Hasło: hasło wybrane przy rejestracji, używane do logowania na portal
Adres serwera FTP: ftp.polishproperty.eu

16. Zapomniałem hasła - jak mogę je odzyskać?

W celu utworzenia nowego hasła, należy przejść do strony logowania (http://polishproperty.eu/login), następnie kliknięcie na „nie pamiętasz hasła?” (http://polishproperty.eu/reset-hasla). Nowe hasło zostanie wysłane na podany przy rejestracji adres mailowy.

17. Nie otrzymałem maila aktywacyjnego. Co może być problemem?

Jeśli na podany przy rejestracji adres, nie otrzymałeś maila aktywacyjnego sprawdź folder spam. Jeśli i tam nie ma wiadomości, sprawdź, czy podany podczas rejestracji adres jest na pewno właściwy. Jeśli tak, a wiadomości dalej nie ma, napisz do nas. Konsultant szybko pomoże w aktywacji konta (http://polishproperty.eu/kontakt lub 504 140 500).

18. Szukam najlepszego kredytu hipotecznego – czy możecie mi pomóc?

Pomagamy w wyszukiwaniu kredytów hipotecznych osobom pracującym w kraju i za granicą oraz obcokrajowcom. Wystarczy wypełnić formularz http://polishproperty.eu/uslugi/kredyt-hipoteczny

Doradca kredytowy skontaktuje się z Tobą, aby pomóc w dobraniu najlepszej oferty kredytowej.

19. Jestem deweloperem. Chciałbym promować swoją inwestycję na Polishproperty.eu. Co możecie mi zaproponować?

Ofera dla firm deweloperskich jest zawsze indywidualna. Wypełnij formularz http://polishproperty.eu/rejestruj/developer

Pozwoli to nam na przedstawienie oferty, która pozwoli efektywnie dotrzeć do szerokiej grupy klientów.

20. W jaki sposób mogę opłacić ogłoszenie?

Warunkiem zamieszczenia ogłoszenia w serwisie jest jego opłacenie zgodnie z cennikiem. Kwota zależy od typu ogłoszenia: „Standard” – 2 zł, „Premium” – 5 zł, „Premium+” – 20 zł i „Elite” – 35 zł).

W tym celu:

Płatności można dokonać na kilka sposobów. Wybierając opcję zapłaty przez system bezpiecznych płatności PayU, można opłacić ogłoszenie kartą kredytową lub przelewem bankowym.

Ważne! Ogłoszenie zostanie zamieszczone dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy przez PayU. Przelew bankowy w formie tradycyjnej wiąże się z oczekiwaniem – do 7 dni roboczych.

Za ogłoszenie można zapłacić również za pomocą SMS. Na wygenerowany numer należy wysłać SMS o podanej treści.

Gdy zapłata zostanie zaksięgowana przez system PayU, ogłoszenie automatycznie zostaje opublikowane w serwisie Polishproperty.eu.

21. Jak mogę się skontaktować jeśli nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie oferty lub sposobu funkcjonowania serwisu, nasi konsultanci udzielą wszystkich informacji. Zapraszamy:

Tel: +48 504 140 500

Mail: biuro(at)polishproperty.eu

Wyślij do nas wiadomość przy pomocy formularza dostępnego na stronie pod adresem http://polishproperty.eu/kontakt

Dotpay

Dotacje na innowacje
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka
Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Tytuł: Optymalizacja współpracy pomiędzy POLISHPROPERTY.EU MARGOL ROMUALD a Partnerami biznesowymi w efekcie wdrożenia systemu B2B w ramach którego działać będzie aplikacja online dostępna na urządzenia mobilne. Projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka